top of page

Specjaliści

Dr Robert Chmielewski 

| Właściciel Kliniki

 

Chirurg, internista. Specjalista medycyny estetycznej, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Dr Robert Chmielewski to wykładowca w Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging. Międzynarodowy ekspert i oficjalny szkoleniowiec nowoczesnych technik zabiegowych.

Autor wielu artykułów prasowych, ekspert w licznych programach telewizyjnych oraz radiowych.

Mgr Krzysztof Dymel

| fizjoterapeuta

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Zajmuje się rehabilitacją ortopedyczną i sportową. Specjalista w leczeniu i profilaktyce urazów sportowych wśród zawodowców i amatorów.

Jako fizjoterapeuta posiada 8-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami. W szczególności zajmuje się leczeniem chorób kręgosłupa oraz kontuzji w obrębie kończyn.

W leczeniu wykorzystuje najnowsze metody terapii. Absolwent najnowszych metod leczenia poznanych na szkoleniach podyplomowych oraz uczestnicząc w konferencjach poświęconych tematyce urazowej, ortopedycznej i sportowej jako słuchacz oraz wykładowca.  Współpracuje z lekarzami ortopedami specjalizującymi się w leczeniu zachowawczym i operacyjnym.

Od ponad 9 lat stale zajmujący się kontuzjami wśród biegaczy.

Sam, na stałe związany ze sportem.  W przeszłości jako aktywny zawodnik badmintona, aktualnie wybierając bieganie, squash oraz snowboard.

 

bottom of page