Dr Robert Chmielewski

właściciel kliniki

Chirurg, Specjalista Medycyny Estetycznej, IIst Medycyny rodzinnej, oraz terapii manualnej chorób kręgosłupa i układu ruchu.

Członek sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
Wykładowca w Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging.

Uczestnik licznych kongresów branżowych, podczas których poszerza wiedzę i umiejętności stosowania najnowszych osiągnięć współczesnej medycyny


Mgr Krzysztof Dymel

Fizjoterapeuta

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Zajmuje się rehabilitacją ortopedyczną i sportową. Specjalista w leczeniu i profilaktyce urazów sportowych wśród zawodowców i amatorów.

Jako fizjoterapeuta posiada 8-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami. W szczególności zajmuje się leczeniem chorób kręgosłupa oraz kontuzji w obrębie kończyn.

W leczeniu wykorzystuje najnowsze metody terapii. Absolwent najnowszych metod leczenia poznanych na szkoleniach podyplomowych oraz uczestnicząc w konferencjach poświęconych tematyce urazowej, ortopedycznej i sportowej jako słuchacz oraz wykładowca.  Współpracuje z lekarzami ortopedami specjalizującymi się w leczeniu zachowawczym i operacyjnym.

Od ponad 5 lat stale zajmujący się kontuzjami wśród biegaczy.

Sam, na stałe związany ze sportem.  W przeszłości jako aktywny zawodnik badmintona, aktualnie wybierając bieganie, squash oraz snowboard.